SWISSmag

Časopis
o Švýcarsku

SWISSmag je časopis určený všem, kdo mají zájem o Švýcarsko nebo se do něj dokonce zamilovali. SWISSmag přináší všechna myslitelná témata související s fenoménem Švýcarsko. A že jich je!
SWISSmag - časopis o Švýcarsku

Pravidelně se vydává na velké výpravy jednotlivými kantony, navštěvuje slavná turistická místa i zapomenuté tajemné kouty švýcarských hor i nížin, a to samozřejmě s pomocí unikátního Švýcarského dopravního systému. Bude se nořit do hlubin historických souvislostí, zpovídat slavné osobnosti, rozkrývat kulturní specifika, odhalovat hity švýcarského designu a architektury i příběhy slavných švýcarských značek a byznysmenů.

Nejnovější vydání

SWISSmag 30 – jaro/léto 2024

SWISSmag 30 – jaro/léto 2024

ČasopisSWISSmag č. 30 –JARO/léto 2024V jarně-letním vydání časopisu SWISSmag se můžete inspirovat horkými a zároveň osvěžujícími tipy na dovolenou ve Švýcarsku. Mnohé vodní plochy vám totiž vynahradí moře. Dozvíte se, proč má Švýcarsko svůj polární institut nebo kde...

SWISSmag č. 29 – podzim-zima 2023/24

SWISSmag č. 29 – podzim-zima 2023/24

ČasopisSWISSmag č. 29 –podzim-zima 2023/24Časopis SWISSmag přináší inspiraci pro zimní dovolenou i poznávací cesty do Švýcarska. A k tomu mnoho dalších zajímavostí pro milovníky země helvétského kříže!SWISSmag č. 29 vychází 14. 9. 2023Předplatné časopisu SWISSmag si ...

SWISSmag č. 28 – jaro-léto 2023

SWISSmag č. 28 – jaro-léto 2023

Inspiraci na letní dovolenou ve Švýcarsku přináší aktuální vydání časopisu SWISSmag. Kromě 13 osobně vybraných tipů na méně známá, přesto však půvabná švýcarská údolí nebo letní putování vlakem, si můžete přečíst o úspěších firmy, jejíž mapy vidí každý měsíc 400 milionů lidí z celého světa a již založil rodák z Brna. A mnoho dalšího!

Kde SWISSmag koupíte?

Tištěný SWISSmag
SWISSmag je k dostání je pouze na objednávku, předplatné 4 čísel stojí 200 Kč – více o předplatném najdete zde.

On-line verze
Časopis SWISSmag ve verzi pro tablety a chytré telefony si můžete zakoupit na Issuu.com, Alza media nebo na portálu Floowie.

Dále je časopis distribuován prostřednictvím HST Obchodní komory Švýcarsko – Česká republika jejím členům a partnerům.

Předplatné

Předplatné časopisu SWISSmag si  můžete objednat u vydavatelství SNOW media.

Samostatně

Časopis SWISSmag si můžete objednat samostatně i v e-shopu SNOW.

On-line časopis

SWISSmag pro tablety a telefony můžete zakoupit na ISSUU.com, nebo na portálu Floowie.

Periodicita

Časopis SWISSmag vychází 2x ročně – v březnu (jaro-léto) a v září (podzim-zima). K dostání je pouze na objednávku, předplatné 4 čísel stojí 200 Kč, více informací zde.

Vlaky ve Švýcarsku
Švýcarská města
Zermatt a Matterhorn - ikonická hora Švýcarska

Další tituly
vydavatelství

Spou s časopisem SWISSmag, který je zaměřen na Švýcarsko, vydáváme sportovní časopisy věnované sjezdovému a běžeckému lyžování.
SNOW - časopis o lyžování a skialpu

SNOW

Časopis o lyžování – sjezd, skialp, freeride
NORDIC - bežky a běh na lyžích

NORDIC

Časopis o běžeckém lyžování – běžky, back country lyžování